Pravidla vytváření staveb

3. května 2017 v 12:17 |  Stavby na Barbarské osadě
Jelikož osada skýtá zhruba 8 tisíc metrů čtverečních pozemku a její centrum zhruba polovinu, je možné se domluvit na tom, že si u nás někdo postaví menší stavbu ke svému užívání.

Vše je dle konkrétní domluvy, ale pro všechny trvalé stavby platí tato stejná kritéria:

- Stavby nesmí mít podbetonované základy či betonovaný sklep, nesmí v nich být zavedeny sítě (voda, elektřina) a musí mít obsah 25 metrů čtverečních maximálně a maximálně 2 patra včetně podkroví.

- Musí vypadat historicky/fantasy, to znamená že nesmí být vidět žádné moderní prvky a materiály. Ideální jsou přírodní materiály jako sláma, hlína, kámen, dřevo...

- Provedení stavby, návrh a realizace jsou na náklady stavebníka. Ten může pak stavbu užívat dle své libosti.

- Po domluvě se stavba použije na různé akce jako veřejně prospěšná, tozn.že se v ní třeba ubytují účastníci akce a pod. nebo se zakomponuje jako objekt do LARPů.

Pokud chcete postavit stavbu, je dobré přijet, nasát atmosféru Osady a domluvit se... Staví u nás hlavně lidé, kteří pravidelně jezdí a na Osadě se i jinak aktivně podílejí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michalík Michalík | E-mail | Web | 12. května 2017 v 6:46 | Reagovat

Nuž držím palce při budování všech staveb - snad přiložím ruku k dílu - jako samozvaný výtvarník Osady samozřejmě rád po dokončení staveb mohu tyto vybavit výtvarnými artefakty - zvenku i zevnitř ať už bude zájem či ne - zdraví P.tr

2 Berie Berie | 4. května 2018 v 10:10 | Reagovat

stavební materiály pro tvorbu podlahového topení:

http://www.hst-zichlinek.cz/material-pro-podlahove-topeni-FC-C-130.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama