Leden 2016

Rok 2016 je tu a s ním i velkolepé plány...

4. ledna 2016 v 18:01 | Mamut |  NOVINKY
Tak a máme tu nový rok !

Je tedy trochu na čase zrekapitulovat ten loňský a že toho na Osadě nebylo málo- v červnu se vlastně pozemek koupil, přes léto probíhaly první brigády a zazněl i první koncert pod hvězdami v podání Piry a Edgara, dovezla se obytná maringotka, vyrostlo na louce u mlýna pódium a uskutečnil se zde i multižánrový hudební festival BarbarFest. A samozřejmě zde proběhl i i nespočet kaleb u ohně a veselých, sluncem a hvězdami prozářených chvil. Utvořil se základ kmene a vyřešila se spousta věcí, místní lidé z Radoškova a okolí jsou milí a ochotní.

Řekl bych tedy, že rok 2015 byl ve znamení úspěchu a chtěl bych tím moc poděkovat všem, kteří nám pomáhali- Pirovi za časté odvozy autem, panu Blažkovi za dovezení maringotky traktorem, paní Borkovcové za milé přijetí, Romanovi za stříšku na komínek, Horsetovi za návrh a stavbu pódia, Petrovi Němcovi za ukázání okolí, Pepovi Stopovi za cené rady a inspiraci, Kaunazovi a jeho mamce za půjčení křoviňáku a proutkařské služby, Alex Pakostů a Dýn též za proutkaření, Matějovi za dovoz kuchyńské linky, dále pak Dejvovi, Zuzce, Entonymu, Jane, Adamovi, Lucce, Kostkovi, Kopretině, Kamazovi a jeho grupě, Ivanovi + všem, kteří se stavili alespoń na pár chvil. Pak samozřejmě Mončátku za to že je a taťkovi za podporu!
Bez vás všech by to nešlo :-) Ať při vás bohové stojí!

No a co nyní?
Jakmile roztajou ledy, vrhneme se na cestu, pak na studnu, dostavíme pódium, zavedeme elektřinu a zrekonstruujeme mlýn...Což? Že je toho málo?? Taky bych řekl, proto snad ještě stihneme Entonyho zemnici, Adamův srub a Viksovo skřetiště ! No a taky pořádně oslavíme Beltine, protože letos padá na sobotu :-) A taky snad konečně vyrobím ty Osadní amulety a taky....:-)

4.1. 2015, Mamut