Barbarská cesta

29. ledna 2015 v 22:41 |  Barbarská cesta aneb stezka srdce
Zde vám každý z barbarského kmene poví svůj příběh a důvod, proč se rozhodl žít na Osadě, co ho k tomu vedlo a co od toho čeká…
Níže pak je příběh osady- o tom, jak jsme k nápadu a pozemku přišli. Text může sloužit také jako inspirace a zdroj praktických rad pro lidi, kteří mají podobný sen a chtějí ho uskutečnit.

Mamut :
Odjakživa jsem tak nějak cítil, že tady s tímto světem není něco v pořádku a čím jsem byl starší, tím víc mi to docházelo v souvislostech- ničení přírody, vykořisťování lidí, nesmyslné plýtvání, hranatá architektura, politika strachu a umělé iluze nedostatku, nadvláda mocných, bezohlednost.... Chtěl jsem z toho zkrátka vždycky pryč a co nejmíň se do toho nesmyslného chaotického mraveniště zapojovat. Je to těžké, když v každodenním životě na nás tento systém útočí všemi smysly a pořád, proto jsem se odjakživa viděl někde v lese, stranou od všeho toho blázince a ve společnosti přírody a skvělých lidí, které mám rád.
A tak když mi zasvitla naděje, jak tuto vizi realizovat, okamžitě jsem po ní sáhl! Jak to dopadne, posuďte sami... Mé očekávání je vytvořit novou alternativu a svobodný prostor bez businessu a jakéhokoliv diktátu, místo nabité skvělou energií, super lidma a pohodou!
AHU! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama